goja
REKLAMA ADWEBS
 

Skiareál - Mladé Buky

Ubytování - dovolená » Lyžování » Krkonoše » Skiareál Mladé Buky


  • Skiareál - Čertova hora
Objekt:

Skiareál

Region: Krkonoše
Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Trutnov
GPS: 50°36'3.708"N, 15°50'41.057"E
   
Kontakt:

Skipark Mladé Buky

  DIKRAM s.r.o.
  Horská 35
  541 01 Trutnov
   
Telefon: +420 775 340 712
E-mail: info@skipark-mladebuky.cz
Web: www.skipark-mladebuky.cz

Skipark & bobová dráha Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, 6 km od Trutnova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Trutnova do Pece pod Sněžkou. K dispozici nové moderní neplacené parkoviště, které leží několik metrů od bobové dráhy Berta a celého Skiparku.

Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. 8 vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. Na své si však přijdou také snowboardisté a freestylisté ve snowparku, kde je připraveno 8 překážek a mnoho „jumpů“ . Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský Baldapark, jenž je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení.

Také zde každou sobotu od 13h. probíhají animační programy pro děti. Kdo miluje adrenalin, určitě využije 1520m dlouhou bobovou dráhu Berta, jež je nejdelší v Krkonoších a jezdí za každého počasí. Večerní lyžovaní na 4,1km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR.

Návštěvníci, kteří na lyžích ještě nestáli, nemusejí zoufat, areálová lyžařská a snowboardová škola Vás naučí dokonale lyžovat, sjíždět kopce na snowboardu či zasvětí Vaše ratolesti do lyžování. Příznivcům klasického lyžování je připraveno 5km běžeckého okruhu. V areálu občerstvení

 
Lanovky a vleky: 1x třísedačková lanovka, 8x vlek
Přepravní kapacita: 8 020 os./hod.
Nadmořská výška: 550 - 670 m
Sjezdové tratě: 5,1 km
Zasněžování: 4,7 km
Obtížnost tratí: obtiznost obtiznost
Běžecké tratě: 5 km

Skiareál Mladé Buky